Reklaam sulgub sekundi pärast

Mihkel Räim – pole ikka väga ammu sellist vaatepilti näinud, kus 80% grupist kannavad vihmajakke

Mihkel Räim võttis enda Facebooki leheküljel kokku Arctic Race of Norway 1. etapi.

"Päris tuuline ja vihmane ilm. Pole ikka väga ammu sellist vaatepilti näinud, kus 80% grupist kannavad vihmajakke ja sääri.

Olin hästi valmistunud ja külm ei hakanud, isegi vist liigagi hästi. Kaks tõusu oli trassil, üks 9km ja teine 5.6km pikk. Esimest mindi suhteliselt rahulikult ja tunne oli hea. Teine tõus algas ka väga mõnusalt, kuid 2km enne tõusu lõppu pandi veidi gaasi juurde ja jõle järsku läks raskeks. Sain laskumisel punti tagasi, aga tunne oli nagu totaalselt muutunud võrreldes sellega, mis päeva esimene pool oli. Läksin ju joonele optimistlikult, sest viimased nädalad olen end väga hästi tundnud.

Igatahes, sealt hakkas minu allakäik ja enam head tunnet tagasi ei tulnud. Lõpuringidel polnud jalas mingit jõudu ja pulss oli laes. Miski oli väga valesti. Jäin mingisuguse väikse pundiga maha ja sõitsin lõpuni.

Pärast treeneriga analüüsides, ilmselt saime aru, milles asi.... see kõlab veidi tobedalt, aga tõenäoliselt suutsin ma oma keha 8 kraadi ja vihmaga üle kuumeneda. Ehk siis liigne agarus on ogarus ja oleks pidanud sõidu teine pool pigem veidi jahedust kannatama, mitte kuumenema.

Homme uus päev, ilmselt on grupifinish, aga kunagi ei saa 100% kindel olla.