Mihkel Räim: Lootsin, et olen täna parem, aga ei olnud seda parimat jalga kahjuks

Mihkel Räim
Mihkel Räim — FOTO: EJL

Mihkel Räim võttis enda Facebooki leheküljel Beograd Banjaluka teise etapi kokku.

Belgrad Banjaluka 2. etapp

Esimene pool sõidust sile ja kiire. Palju rünnakuid jne. Ühel hetkel said 4 meest eest ära ja liidermeeskond, kui ka Corratec hakkasid tööd tegema. Hoidsid vahet kontrolli all. Esimene tõus oli suht lihtne, probleeme ei valmistanud. Teine tõus, mis päeva raskeim, oli keeruline ja pani higistama küll. Teadsin seda tõusu ja olin suht kindel, et esimestega koos ei suuda ära olla, aga kui teise grupiga üle saan, siis ehk saab siledal ette. Nii ka läks. Ees said kaks punti kokku siledal ja oli umbes 35 meest. Meie omadest mina, slovakk ja Gert. Päris hea seis, sest paljud kiired vennad olid maha ka jäänud.

Kahjuks aga jäi punt veidi meil seisma ja tagant jõudsid ca 30 meest tagasi. See oli halb üllatus ja kiireid mehi oli pundis rohkem. Lõpuringe teadsin ka, päris rasked. Lootsin, et olen täna parem, aga ei olnud seda parimat jalga kahjuks. Suhteliselt raskelt tuli, lõpus tahtsin veel laskumisega positsiooni parandada, aga lõikasin näppu ja siis tekkis ees ka vahe sisse, mille kinni sõitsin, aga just samal hetkel hakati ka finishit panema ja lihtsalt polnud seda särtsu. Finish oli ülesmäge.
11. koht vist, tahtsin paremini. Kokkuvõttes kuskil samal maal. Nüüd vist päästaks ainult see, kui mingil etapil saaks kolme hulka ja teeniks boonussekundeid.