Reklaam sulgub sekundi pärast

Mihkel Räim: Huvilisi oli palju, aga iga kord kui keegi ründas, siis üritasid liidri tiimi mehed enda poisse sisse sokutada

Tour of Estonia 1. etapp
Meeleolukas päev sügiseses vihmasajus. Tegelikult arvasin, et tuleb intensiivsem päev, aga lõpuks ikkagi grupp rahunes maha. Alguses ikka käis päris korralik literdamine. Huvilisi oli palju, aga iga kord kui keegi ründas, siis üritasid liidri tiimi mehed enda poisse sisse sokutada, aga see omakorda ei sobinud Bikeexchange meeskonnale.

Foto: Adam Illingworth

Lõpuks said ikka paar meest minema ja siis juba võtsid World Touri mehed kontrolli enda kätte. Korra isegi läks küljetuulega punt katki, olin teises pooles, aga õnneks meeakonnakaaslased aitasid mind ette gruppi tagasi.


Lõpus üritasin finishit teha ja enam vähem õnnestus, jalg oli täitsa okei. Ilmselt paar kohta eespool olla viimases kurvis poleks paha olnud, äkki oleks midagi päästnud. Kolmas koht oleks reaalne ehk olnud, aga kaks esimest tegid ikka vägeva soorituse.
Homme ilmselt saab päris raske päev olema, kui jalg on hea, siis nauditav, aga kui keskpärane, siis ikka väga ei naudi küll.


Kutsun kõiki rattaspordi austajaid homme kaasa elama, kas siis mulle või kõikidele eestlastele. Kuna Rockstick Production näitab sõitu otseülekandes, siis on teil kaks võimalust. Kas näitate kogu maailmale kui palju ägedaid fänne meil on ja tulete raja äärde või siis vaatate kodus otseülekannet. Parim soovitus on muidugi kohale tulla ja kui ratturid on mööda läinud, siis lülita Live sisse.

Autor: Mihkel Räim Official