Meier pälvis koos abikaasaga Epic Seriesi osavõistlusel Andorras teise koha

Andorras peetud nelja päeva pikkusel Epic Seriesi võistlusel Andorra MTB Classic Pyrenees pälvis Maaris Meier koos abikaasa Filipe Tomasega segapaaride hulgas kokkuvõttes teise koha.

Esmalt sõideti võistlusel 19-kilomeetrine proloog, millele järgnesid ühisstardist sõidud pikkustega 42, 60 ja 49 kilomeetrit. Meier ja Tomas pälvisid nelja päeva jooksul kolm teist ja ühe kolmanda koha. Üldarvestuses pälviti samuti teine koht ajaga 10 tundi, 48 minutit ja 53 sekundit. Segapaaride hulgas olid parimad Bianca Morvillo ja Arnold Eibensteiner, kellele Eesti-Portugali duo kaotas 36 minuti ja kümne sekundiga.

Võistlusel osalesid ka Tarmo Ennok ja Taikki Tillemann, kes ajaga 11:22.04 lõpetasid Masters klassis kuuendal kohal. Esikoha teenisid Francesc Xavier Carnicer Roig ja Albert Turne Mas, kellele eestlased kaotasid ühe tunni, 54 minuti ja 50 sekundiga.