Kristin Tattar võidutses Jeffersonville’is toimunud kettagolfi profiturnee etapil

Kristin Tattar
Kristin Tattar — FOTO: Kuvatõmmis videost

Kristin Tattar võidutses Jeffersonville'is toimunud kettagolfi profiturnee etapil.

Tattar läbis avapäeval raja (18 korvi) 55 viskega ehk sai tulemuseks 7 alla par`i (-7). Eestlanna järel hoidis teist kohta ameeriklanna Ohn Scoggins (-5). Kolmandat kuni kuuendat kohta jagasid ameeriklannad Rebecca Cox ja Haily King ning soomlannad Henna Blomroos ja Silva Saarinen (-4). Teine eestlanna, Maria Liivamägi lõpetas esimese päeva 40. kohal (+9).

Teisel võistluspäeval sai Tattar taas kirja 7 alla par`i, mis kahe päeva kokkuvõtteks andis tulemuseks -14. Teisele kohale tõusis reedel soomlanna Silvia Saarinen, kes sai tulemuseks -6 ning kahe päeva kokkuvõttes -10. Kolmandat ja neljandat kohta jagavad soomlanna Henna Blomroos ja ameeriklanna Ohn Scoggins (-8). Teine eestlanna, Maria Liivamägi lõpetas reedes päeva viimasena ehk 41. kohal (+22).

Kolmandal ehk eelviimasel võistluspäeval sai Kristin kirja tulemuse kaks alla par`i, mis kolme päeva kokkuvõtteks annab tulemuseks -16. Uueks liidriks tõusid soomlanna Silvia Saarinen, kes sai täna kirja 7 alla par`i ja ameeriklanna Ohn Scoggins (täna -9), kes jagavad esikohta tulemusega -17. Eestlannaga jagab kolmandat ja neljandat kohta ameeriklanna Missy Gannoniga (-16), kes oli tänase võistluspäeva parim, kui läbis raja 52 viskega (10 alla par`i). Teine eestlanna, Maria Liivamägi jätkab viimasel ehk 41. kohal (+29).

Kristin Tattar pani tänasel viimasel päeval oma paremuse maksma ning tuli Jeffersonville'is toimunud kettagolfi profiturnee etapi võitjaks.

Tattar ja Saarinen lõpetasid neli võistlusringi tulemusega 21 alla par’i (Tattar täna -5, Saarinen -4), mis tähendas eestlanna ja soomlanna vahel ümber mängimist, kus oma paremuse pani maksma just Tattar. Kolmanda koha teenis ameeriklanna Ohn Scoggins (-17). Kogu paremusjärjestus nähtav siit.