Reklaam sulgub sekundi pärast

Kristin Tattar sõlmis Porsche Eestiga koostöölepingu

Kristin Tattar
Kristin Tattar — FOTO: Matthias Vutt

Porsche Eesti ja maailma discgolfi esinumber Kristin Tattar sõlmisid koostöölepingu.

Porsche Eesti esindaja, Auto 100 juhatuse liikme Jussi Pärnpuu sõnul saab Porsche ja discgolfi vahel tuua häid paralleele. Märksõnadeks on täpsus, kiirendus, ülim keskendumine ja fookus. „Meie sportautod on tuntud oma täpsuse ja võimsuse poolest. Ja nii nagu discgolfi, kus vähimgi käevääratus võib suurepärase drive’i nurjata, võib autojuhi fookuse kadumine ka ringi aja tulemused tühistada,“ selgitas Pärnpuu koostöö sobivuse tagamaid.

Discgolf kogub hoogsalt populaarsust nii Eestis kui välismaal ning üha enam inimesi liitub selle spordialaga ka harrastajate tasemel. „Maailma tipus olemine ja püsimine aga nõuab suurt pingutust, treeninguid ja meeletut logistikat eri riikide ja discgolfi radade vahel, mistõttu on meil hea meel, et saame anda kohalikul tasandil panuse Kristini toetamisse ja seeläbi muuta ka Eesti spordimaastikku nähtavamaks kogu maailmas,“ sõnas Pärnpuu.

Kristin Tattar saab Porsche Eestilt kodumaal viibimise ajal oma kasutusse Porsche Macani, mille tagatiivale kirjutatud Porsche x Drive x Kristin Tattar sümboliseerib kolme brändi: Porsche, Porsche Drive renditeenuse ja discgolfi ühisosa – see on Drive.

„Ilmselgelt on sport mulle südamelähedane ja sarnaselt Porschele ka osa minu DNAst, mistõttu on see autobränd mind paelunud juba pikemat aega,“ lausus Tattar. „Porsche tänavaautosid testitakse alati ringrajal ekstreemsetes tingimustes, et ka igapäevasõit sujuks täpselt, sportlikult ja ohutult. Sama ka minuga – treeningutel raske töö, et võistlustel oleksin täpne ja tulemuslik. Porsche on bränd neile, kes järgivad oma unistusi. See mõte resoneerub minuga väga hästi: luua midagi uut ja käia oma rada – mina discgolfi maailmas ja Porsche autospordi maailmas,“ rääkis Tattar.

Kristin Tattar on naiste discgolfi maailma esinumber, valitsev kahekordne maailmameister, Euroopa meister, mitmekordne Eesti meister ja läbi aegade kõige kõrgema reitinguga naismängija. Möödunud hooajal õnnestus Tattaril ühe hooaja sees võita kõik neli suure slämmi turniiri