Ken-Marten Soole USA-s teine koht

Täna lõppes Ellendale Country Club golfiväljakul turniir, kus eestlastest lõi kaasa Ken-Marten Soo.

Eesti golfikoondise liige hoidis eelviimase rajani kinni võidust jagades liidripositsiooni, kuid eksis siis par-3 peal, lüües palli bunkri, kuid pääses siiski bogeyga. Kolme ringi lõpptulemus -5 tuli ringidega 69, 69, 73. Kahepäevase turniiri jooksul sai kodus Estonian Golf & Country Clubi esindav Soo kirja ka kaks eaglet. Nicholls Intercollegiate at Ellendale turniirivõidu näpsas seekord Soo eest Logan Kuehn (Southeastern Louisiana), kes sai kirja -6 (69, 71, 70), kelle koduülikool oli ka meeskondlikult parim. Ken-Marten Soo koduülikool Incarnate Word sai kolmanda koha.

Mängija kommentaar vahetult pärast viimast ringi: „Mänguga jäin rahule, andsin endale võimalusi teha birdiesid. Kogu võistlus oli hea, tegin vähem vigu kui tavaliselt ja see andis ka võimaluse skoorida. Nüüd vaja teha kokkuvõte ja siit edasi saab ainult veel paremaks minna.“