Veebruarikuu esimeses käsipalli meistriliiga voorus kohtusid HC Kehra ja Põlva Serviti

Serviti võttis võõrsil kindla võidu, viskel Hendrik Varul
Serviti võttis võõrsil kindla võidu, viskel Hendrik Varul — FOTO: Joonas Kuuskla/Eesti Käsipalliliit | Serviti võttis võõrsi

Kuu esimene meistriliiga voor sai alguse Kehras, kui kohtusid HC Kehra/Horizon Pulp&Paper ja Põlva Serviti. Külalisvõistkond võitis kohtumise seisuga 38:27 (22:13).

Kohtumine oli reipa tempoga. Külalismeeskond läks üsna pea 2-3 väravaga juhtima. Ka 10. minutil oli skoor 6:4 Serviti kasuks. Ligi 2 minutiga tegi meeskond aga spurdi ja venitas vahemaa 10:6 peale. Kehra jäi 6 minutiks 7. värava peale seisma kuniks Sergio-Silver Kreegimaa uuesti 19. minutil skooris. Nõnda oli seisuks 15:8. Mängu 25. minutil oli seisuks ümmargune 20:10. Esimese poolaja viimane sõna jäi Tõnis Kasele, kes viskas oma 5. värava. Teisele poolajale mindi vastu seisult 22:13.

Matši teine pool kulges 10-väravalise vahemaa rütmis. 40. minutil oli seis 27:17. Kreegimaa värav ja Indrek Normaku 2 tabamust jõudsid seda vahemaad 20. minutiks vähendada. Kase vastas, kuid vahemaa oli siiski kahanenud ja uueks seisuks oli 31:24. 25. minutiks oli skoor 37:26 ning mäng lõppes tulemusega 38:27 Servitile.

Serviti resultatiivseimad mängumehed olid Jürgen Rooba ja Henri Sillaste 7 väravaga. Kehra väravaküttideks olid Indrek Normak ja Sergio-Silver Kreegimaa 5 väravaga.

“Esimene poolaeg oli meie poolt korralik esitus. Saime vahe sisse mängitud ja mäng sai paika. Teine poolaeg oli vormistamise küsimus,” kommenteeris Serviti peatreener Kalmer Musting, keda president Alar Karis tunnustab tänavu Valgetähe IV klassi teenetemärgiga.

Täna kohtuvad meistriliigas SK Tapa ja HC Tallinn ning nädalavahetusel lähevad Põlvas vastamisi Serviti ja Viljandi HC.

07.02. Kehra Spordihoone HC Kehra/Horizon Pulp&Paper – Põlva Serviti (27:38)