Tapa võttis kodus Kehra üle võidu

kehra-vs-tapa

Täna läksid meistriliigas vastamisi koduvõistkond SK Tapa ja külaline HC Kehra/Horizon Pulp&Paper. Üldtabelis 4. kohta hoidev Kehra pidi 5. koha omaniku Tapa paremust tunnistama seisuga 28:25 (17:10).

Tapa hoidis mängu oma kontrolli all

Mängu läks ühe väravaga juhtima Tapa. Nii oli ka kohtumise 6. minutiks seis 4:3. 11. minutiks olid rollid vahetunud, kui Kehra Oskar Luks seisuks 6:5 viskas. Mängu 20. minutil olid skooritablool numbrid 10:9, mis rääkisid Tapa kasuks. Endrik Jaanise, Ilja Kosmiraki ja Aleksandr Vassiljuki väravad vaid kindlustasid Tapa edu. Esimese poolaja võitiski kodumeeskond Tapa skooriga 17:10.

Mängu teine poolaeg algas Kehra 2 väravaga, autoriks Alvar Soikka. Kehra hakkas Tapale järele jõudma: 40. minutil oli seis endiselt Tapa kasuks, kuid juba tunduvalt väiksema edumaaga, skooriks 20:17. 3 minutit hiljem oli Kehra jõudnud viigist ühe värava kaugusele, kui Soikka skoori tegi. Vassiljuki väravad tõid Tapale 2-väravalise edu. 50. minutiks oli seis 23:21 kodumeeskonnale. Kokkuvõttes võttis Tapa võidu seisuga 28:25.

Tapa resultatiivseimad mängumehed olid Aleksandr Vassiljuk 10 väravaga, Ilja Kosmirak 6 väravaga ja Marten Saar 5 väravaga. Kehra seekordsed väravakütid olid Sergio-Silver Kreegimaa, Oskar Luks ja Kristofer Liedemann 5 väravaga.

“Saime alguses õnneks hästi minema ja suutsime edukalt esimese poolaja vastu pidada,” kommenteeris Marten Saar. “Teine poolaeg oli rabe, kuid mingil moel pidasime lõpuni vastu ja saime kodus võidu kätte. Poisid olid tublid ja võitlesid lõpuni.”