Reklaam sulgub sekundi pärast

Tänases esiliiga mängus pidi Valga Käval tunnistama tapakate paremust

Tänases esiliiga mängus astusid Tapa Spordihoones vastamisi SK Tapa/Tapa valla SK ja Valga Kävali mehed. Kohe esimesest poolajast said tapakad palli ilusti käima ja mängisid ennast eduseisu. Lõpuskoor tablool näitas SK Tapa/Tapa valla SK ülekaalukat võitu Valga Kävali üle seisuga 35:23, kirjutab handball.ee.

SK Tapa/Tapa valla SK resultatiivsemad mängijad olid Aleksandr Vassiljuk 8 väravaga, Robert Hiiemaa 7 väravaga ja Lauri Lande 5 väravaga. Robert Hiiemaa tänasest mängust: “Mänguga võib rahule jääda. Kaitses seisime hästi ning eraldi tooks välja hea väravavahtide töö. Rünnakul leidsime võimalusi ja realiseerisime need ära. Alustasime kohe hästi ja tegime vahe sisse, tänu millele ka nooremad poisid said korralikult mänguaega. See annab neile loodetavasti enesekindlust järgmisteks mängudeks juurde.”

Valga Kävali parimad väravakütid olid Ken Rasmus Kiis 6 väravaga ja Ingmar Kasuk 5 väravaga. Valga Kävali mängiv treener Veiko Luik tänase mänguga rahule ei jäänud: “Kaitses ei saanud hakkama ja lasime liiga rabedalt läbi. Rünnakud ei tulnud ka välja. Tundub, et poisid olid enne mängu liiga heas tujus ja läksime kergelt peale. Teine poolaeg saime veidi paremini hakkama, kuid praaki on väga palju. Tuleb teha videoanalüüs, vaadata ja õppida ning trennis poiste peale natukene kurjem olla.”

 

Järgmised esiliiga mängud:

27.09.22 18:00 Kehra Spordihoone              HC Kehra/Primend vs Tall SK/Mistra

29.09.22 18:00 Mesikäpa Hall                      Coop/Põlva vs Viljandi SK/Pärnu

29.09.22 19:00 Viimsi kooli spordihoone     HC Viimsi vs Tallinna KA/Audentes

02.10.22 16:30 Viimsi kooli spordihoone     HC Tallinn 2 vs Põlva/Arcwood

 

Foto: Robert Hiiemaa panustas võitu 7 väravaga (Marie-Johanna Kippar/Eesti Käsipalliliit)