SOOME LIIGAST BALTI LIIGASSE! HC Tallinn osaleb peale kaheaastast pausi taas Balti meeste käsipalliliigas

HC Tallinna käsipaIIimeeskond andis teada, et meeskond osaleb septembris algaval hooajal peale kaheaastast pausi taas Balti meeste käsipalliliigas.

HC Tallinn osales viimasel kahel hooajal Balti liiga asemel paralleelselt Eesti liigale ka Soome meeste meistriliiga põhiturniiril. Soome liiga play-offis polnud tallinlastel võimalik aga mängida, kuna kahe riigi meistrivõistlustel üheaegselt sama võistkonnaga medalimängudel osaleda ei saa

.
“Suur tänu Soome Käsipalliliidule ja kõikidele klubidele, kes võimaldasid meil kaks aastat seal mängida. Soome tippklubid Karjaa BK-46, Helsinki Dicken ja Riihimäki Cocks on viimastel aastatel jõudnud juba väga heale tasemele ning liiga keskmine tase on tunduvalt tõusnud. Liigat iseloomustas kiire ja tehniline käsipall. Kuna uues formaadis Balti liiga on hästi käima läinud, siis ilmselt Eesti-Soome ühisliigast lähiaastatel pole mõtet rääkida nagu alguses soomlastega mõtteid mõlgutasime. Soome klubid on mõistlik kaasata järgnevatel aastatel Balti liigasse võib-olla koos mõne Ukraina võistkonnaga, kuna poliitilise olukorra tõttu ilmselt lähiaastatel Valgevene ja Venemaa võistkondadel Balti liigasse asja pole”, lausus HC Tallinna eestvedaja Risto Lepp.

“HC Tallinn alustas uueks hooajaks üldfüüsilist ettevalmistust esmaspäeval. Lähiajal soovime saada meeskonna täielikult komplekteeritud ning
peatreeneri paika”, ütles ise hetkel treeninguid juhendav Lepp.
HC Tallinn osaleb tänavu viiendat hooaega järjest ka eurosarjas, kuhu Eesti klubidest on veel registreeritud Põlva Serviti ja Viljandi HC.