Reklaam sulgub sekundi pärast

Play-offid on tagasi! Eesti meeste meistriliigas osalevad klubid otsustasid, et algaval hooajal toimub taas play-offi süsteem

Eesti meeste käsipalli meistriliigas osalevad klubid otsustasid täna, et algaval hooajal toimub taas play-off süsteem ehk peale põhiturniiri toimuvad poolfinaalid, pronksimäng ja finaal!

Viimasel kolmel hooajal erinevatel põhjustel play-offe ei mängitud! Tervitame play-offide tagasitulekut- kevadine tuline aeg on maiuspalaks nii kaasaelajatele, toetajatele kui ka mängijatele ning treeneritele.

Tänavu osalevad meistriliigas tiitlikaitsja Põlva Serviti, Balti liiga võitja Viljandi HC, HC Tallinn, HC Kehra, Mistra ja SK Tapa. Võistkonnad mängivad omavahel neljaringilise põhiturniiri (kõikidega kaks mängu kodus ning kaks võõrsil). Põhiturniiri esimene mängib poolfinaali neljandaga ning teine kolmandaga. Põhiturniiri viies mängib kuuendaga kahe võiduni selgitamaks üldarvestuse 5.-6. koha. Poolfinaalid ja pronksimäng peetakse kahe võiduni, finaal kolme võiduni.

Viimasel kolmel hooajal traditsioonilist play-off ei toimunud - hooaja 19/20 lõpetas COVID-19 esimene laine märtsis 2020, hooaeg 20/21 otsustati COVID-19 segamise tõttu paremusjärjestus selgitada põhiturniiri põhjal ning 21/22 toimus esmakordselt võitja selgitamine vaid põhiturniiri põhjal.

Eesti meeste meistriliiga stardib septembris ning kohamängud peetakse mais.

Foto: HC Kehra fännid (autor: Tairo Lutter/Scanpix)