Reklaam sulgub sekundi pärast

Naiste meistrivõistlustel kohtuvad tabeliliidrid

Tabasalu/Audentes ja Aruküla/Mistra võitlevad sel nädalal palli ja meistriliiga liidrikoha eest
Tabasalu/Audentes ja Aruküla/Mistra võitlevad sel nädalal palli ja meistriliiga liidrikoha eest — FOTO: Marie-Johanna Kippar/Eesti Käsipalliliit

Sel nädalal peetakse naiste käsipalli meistrivõistlustel kaks kohtumist, kui neljapäeval lähevad Tabasalu vastamisi kohalik Audentes ja Aruküla/Mistra ning reedel mängivad Kristiine Spordihallis kaks Reval-Spordi klubi võistkonda Mella ja Kopli, kirjutab handball.ee.

Tabasalu ja Mistra võitlevad põhiturniiri esikoha pärast

Audentese ja Aruküla naised on hetkel naiste meistriliiga kaks esimest, asudes mõlemad nelja punkti peal, seejuures on küll teisena mainitutel üks kohtumine rohkem peetud. Naiskondade esimeses omavahelises matšis jäi karikavõistlustel Mistra kindlalt peale. Eelmises voorus pidi Aruküla Reval-Sport/Mella nappi paremust tunnistama, Tabasalu oli mänguvaba.

"Kahjuks on meil mõned naised vigastatud ja haigestunud, aga loodame, et saame neljapäev oma parimas koosseisus platsile tulla. Meie eesmärgiks on järgida oma mänguplaani. Oleme teinud videoanalüüsi ja oluline on, et pallurid on oma vigadest aru saanud ning parandavad neid asju järgmises matšis. Kindlasti peame vältima pallikaotusi olulistel momentidel," rääkis Aruküla mängija Maarja Treiman.

"Hetkel on meie tiim heas hoos ning mängule lähme kindla plaaniga kaks punkti koju jätta. Oleme tegelenud palju individuaalsete oskuste lihvimisega ning oleme kohtumiseks valmis. Kõige tähtsam on alguses kaitse hästi pidama saada ja oma mängujoonist peale suruda. Plaanime pakkuda vähemalt sama head võitlust kui viimases mängus Mella vastu," vastas Tabasalu poolt Kerli Jõks.

Reedel lähevad vastamisi kaks Reval-Spordi klubi tiimi

Reval-Sport/Mella ja Reval-Sport/Kopli paiknevad mõneti üllatuslikult tabelis võrdsete punktide peal. Mella alistas eelmises voorus võrdses lahingus Mistra 30:29. Kopli sai kirja oma esimesed punktid sel hooajal, kui alistati SK Tapa 26:22. "Oleme uhked oma eelmise matši üle, kus suutsime Aruküla naiskonna alistada. Toetasime üksteist ning suutsime pingelise lõpu enda kasuks kallutada. Loodan, et suudame selle sama energia selle nädala matši kaasa võtta. Proovime olla moraalselt ja füüsiliselt heas vormis ning anname endast parima, et korralikult võidelda," analüüsis Mella pallur Jekaterina Rekand.

Naiste meistrivõistluste mängud sel nädalal
02.02 19:30 Tabasalu kooli spordihoone HC Tabasalu/Audentes - Aruküla/Mistra
03.02 17:15 Kristiine Sport Reval-Sport/Mella - Reval-Sport/Kopli