Mistra naiskond võttis 16-väravalise võidu!

Tapal ei õnnestunud Mistrat ohjeldada
Tapal ei õnnestunud Mistrat ohjeldada — FOTO: Marie-Johanna Kippar/Eesti Käsipalliliit

Eile leidis järje naiste karikasari, kui SK Tapa/Tapa valla SK võõrustas valitsevat meistrit Mistrat. Külalisnaiskond pööras mängu kindlalt oma kasuks tulemusega 33:17 (17:9).

Skoori avas värav Mistra Maarja Treimanilt. Tapa sai avavärava kirjas alles kohtumise 4. minutil, kui käe sai valgeks Mia-Marii Tedrekull. Koduvõistkond jätkas üheväravalise vahemaa hoidmist, kuid alates 12. minutist hakkas Mistra triivima üha kaugemale: 16. mänguminutil oli skoor 10:4 ning 25. minutil 16:5. Esimesele poolajale tõmmati joon alla skooriga 17:9 Mistra kasuks. Mängu esimese poole jooksul olid Mistra ridadest resultatiivseimad Alisa Grabarskaja ja Jennifer Mednikova 4 väravaga. Tapat hoidis mängus Karina Kuul, kelle nimel oli esimese poolaja lõpuks 3 väravat.

Teise poolaja algul liitus 4 värava klubiga Annabel Aavik, kes teenis Mistrale 18. värava. Tapa 10. värava viskas Marjette Maie Müntser, tehes seisuks 10:19. Kohtumine kulges 9-10-väravalise vahemaa piirimail kuni 50. minutini, misjärel läks Mistra 12 väravaga juhtima. Lõpuminutitel Mistra edu kasvas ning sellega võttis külalisvõistkond 33:17 võidu.

Mistra suurimateks väravaküttideks kujunesid Jennifer Mednikova 6 väravaga ja Alisa Grabarskaja 5 tabamusega. Tapa resultatiivseim Marjette Maie Müntser viskas samuti 5 väravat.

Septembri viimane karikavõistluste mäng toimub juba nädala pärast, 25. septembril, kui Tapa võõrustab Käsipalliklubi Mellat.

Naiste karikavõistluste esimesed mängud:
08.09. 16:30 Kristiine Spordihall Käsipalliklubi Mella – SK Tapa/Tapa valla SK (31:21)
12.09. 19:00 Raasiku Spordihoone Mistra – Käsipalliklubi Mella (33:22)
18.09. 19:00 Tapa Spordihoone SK Tapa/Tapa valla SK – Mistra (33:17)