Kehra teenis meistriliigas 2. võidu

Viimati septembris kohtunud Kehra ja Tapa, esiplaanil Indrek Normak
Viimati septembris kohtunud Kehra ja Tapa, esiplaanil Indrek Normak — FOTO: Joonas Kuuskla/Eesti Käsipalliliit

Selle nädala meistriliiga mängudele panid punkti SK Tapa ja HC Kehra/Horizon Pulp&Paper. Võidu napsas endale võõrsil mänginud Kehra meeskond tulemusega 34:20 (15:10).

Tapal ei jäänud muud võimalust kui alluda

Kohtumine Tapal rullus lahti külalismeeskonna initsiatiivil, kui mängu esimese värava viskas Dmytro Yankovskyi. Sellele vastas Tapa ridadest Marcus Rättel. Seejärel kestis 1:1 seis 3 minutit kuniks Tapa pallur Aleksandr Vassiljuk skooris. Indrek Normaku 2 järjestikuse tabamuse tulemusena purjetas Kehra Tapast mööda. Nii oli 12. minutiks seis 6:3 Kehrale. 17. minutil venis 3-väravaline edu 4 värava peale, kui Alvar Soikka sai kirja oma 3. värava. 2 minutit hiljem ehk 19. minuti eel täitus Kehral 10. värav, markeerides 5-väravalist edumaad. Rätteli, Kristjan Käbi ja Trivo Vaiguranna kombinatsioon tõi Tapa 3-väravalise kaotusseisu peale. Jan-Egert Valdmanni värav 27. minutil vähendas vahemaa kõigest 2 värava peale. 28. minutil teenis Kehra mängija Markus Leidsaar punase kaardi, mis ei paistnud Kehrat morjendavat, sest esimese poolaja lõpuks lisas Kehra aga võimsust juurde. Nõnda mindi teisele poolajale vastu seisult 15:10 Kehra kasuks.
Teise poolaja 10. minutiks oli Kehra korjanud enda nimele 6 lisaväravat, Tapa 4. Viimane punnis 10-väravalisele vahemaale tükk aega vastu, kuid 50. minutil Karl Krammi väravast see lõpuks saabus. 4 minutit hiljem täitus Kehral 30. värav, Tapal oli selleks hetkeks 18 väravat. Mängu lõppedes oli skooriks 34:20.

SK Tapa väravaküti kohustust täitis Endrik Jaanis 7 väravaga. Kehra eest viskasid 8 väravat Indrek Normak ja Alvar Soikka. 6 tabamust sai kirja Dmytro Yankovskyi.

“Olime mänguks valmis ja saime kohe hästi mängu käima. Oleks võinud esimene poolaeg juba mängu ära otsustada, aga omad lollid eksimused ja karistused lasid Tapa uuesti mängu,” lausus Indrek Normak. “Poolaja lõpp saime uuesti vahe sisse ja teine poolaeg panime täiega edasi. Selle hooaja esimene selline kontrollitud võit. Parandamisruumi veel kõvasti nii kaitses kui rünnakul, aga siit on hea emotsiooni pealt edasi minna järgmistele mängudele.”