Reklaam sulgub sekundi pärast

Eesti Käsipalliliit korraldab avaliku konkursi leidmaks võimalusel rahvusvahelise kogemusega naiste rahvuskoondisele peatreenerit!

— FOTO: Eesti Käsipalliliit

Eesti Käsipalliliit korraldab avaliku konkursi leidmaks võimalusel rahvusvahelise kogemusega naiste rahvuskoondisele peatreenerit.

Otsime oma naiste rahvuskoondisele peatreenerit,

Me soovime leida Eesti rahvuskoondisele peatreenerit, kellel oleks head teadmised naiste käsipalli arendamisel võistkonna ülesehitamiseks ja võimalusel rahvusvaheline kogemus (vajalik või omandamisel EHF Master Coach litsents, hiljemalt 2025).

Meie pakume eneseteostamise võimalust.

Meie ootused peatreenerile on eesmärkide ja tulemuste saavutamisele pühendunud, tugeva tahtejõuga, innovaatiline,  praktilise töökogemusega, motiveeritud ja võimalusel rahvusvahelise kogemusega.

Meie poolt pakutav väljakuste hõlmab esmalt vähemalt kahte hooaega.

Kui tundub, et väljakutse on huvitav, palun saada oma lühike CV, koos palgasooviga ja lühike motivatsioonikiri ja koostöö soovid teiste võistkonna arendamiseks vajalike spetsilistidega, hiljemalt 02.06.2023 [email protected]

Täiendava informatsiooni saamiseks või väljakuste täpsustamiseks, palun kontakteeru Pirje Orasson Eesti Käsipalliliit peasekretär +3725114262 [email protected]