Reklaam sulgub sekundi pärast

Jegers jätkas sealt, kus eelmise golfivõistluse lõpetas

Kevin Christopher Jegers ja Mattias Varjun osalevad neil päevil kolm päeva kestval Loyola Intercollegiate golfiturniiril. Jegersi avaring oli 66 (-6) lööki, mis annab liidrikoha jagamise. Varjuni tulemus avapäeval oli 76 lööki.

Jegersi avaring sisaldas kahte eagle't ja viit birdie't. Veelgi võimsama tulemuse rikkusid ära kolm sisse lipsanud bogey't. Koos eelmise turniiriga oli see neljandaks järjestikuks ringiks alla 70. Jegersiga samaväärse tulemusega said avapäeval hakkama Kanada mängija Kai Iguchi ja austraallane Angus O'Brien. Löögiga jäävad maha Tai esindaja Sahasawat Ariyachatvakin ja ameeriklane Carter Lee. Jegersiga koos mänginud, turniiri üks favoriite Puertoriiko mängija Roberto Nieves jääb kahe löögi kaugusele. 

Varjuni algus oli esimesel päeval veidi rabe. Kuue rajaga oli ta kirja saanud juba neli bogey't, kuid suutis seejärel kahe birdie ja sama paljude bogey'de abil püsida edaspidi par-is.

Meeskondlikult haaras Middle Tennessee meeskond avapäeva järel teise koha 18 võistkonna konkurentsis tulemusega -11. Kolme löögiga on neist ees Utah Valley ülikool, kus mängib ka üks individuaalsetest liidritest Kai Iguchi.

Teisel mänguringil on paljud tipud sattunud ühte starti ja Jegersi mängupartneriteks täna on Iguchi, Ariyachatvakin ja Lee.

Kevini lühikommentaar avapäeva kohta: “Mäng oli jätkuvalt päris hea. Draiveriga oli kohati raskusi aga õnneks ei eksinud nii hullult, et lisalööke sellega tuli. Lähimäng on olnud super hea ja see on mulle kõvasti enesekindlust juurde andnud.”