Reklaam sulgub sekundi pärast

Noored Eesti triatleedid korraldavad koostöös 21CC Triatloniklubiga sisetriatloni

sisetriatlon
sisetriatlon — FOTO: Triatlon.ee

Noored Eesti triatleedid Johannes Sikk ja Karl Mell korraldavad koostöös 21CC Triatloniklubiga 29. jaanuaril Audentese Spordikeskuses sisetriatloni.

Sisetriatlonil ootab võistlejaid ees 300 meetrit ujumist, kuus kilomeetrit rattasõitu ja kaks kilomeetrit jookmist. Kõik kolm ala tehakse seejuures läbi järjest ilma vahepealse pausita, kirjutab triatlon.ee.

„Korraldasime esimest korda sarnast üritust kaks aastat tagasi, aga tookord oli tegemist pigem ikkagi basseinitriatloniga, sest peale ujumist peeti paus. Ratas sõideti tookord Wattbike’ide peal ja rattale mindi ujumise aegade järgi. Peale rattadistantsi lõppu joosti otse peale. Sellel aastal oleme üritanud jälle natuke päris triatlonile lähemale jõuda ehk nüüd korraldame kõik alad järjest,“ kirjeldas Sikk.

„See tähendab, et peale ujumist joostakse mööda Audentese koridore kergejõustikuhalli, kus igaüks sõidab rattadistantsi enda ratta peal Smart Trainer pukkidel, mis on ühendatud Zwifti rakendusega,” jätkas Sikk. “Arvan, et see on triatlonisõprade jaoks hea võimalus end ka talveperioodil proovile panna. Ootame võistlema ka neid, kes varem pole triatloni teinud, sest distantsid on lühikesed ja jõukohased igaühele. Vaja on vaid enda maanteeratast.“

Rohkem infot leiab 21CC Triatloniklubi kodueheküljelt: