Kooraste rahvatriatloni parimad olid Pallo ja Liping

— FOTO: Ujumise Spordiklubi

Kooraste rahvatriatloni põhidistantsil (250 m – 10 km – 2 km) oli meeste absoluutarvestuses parim Rait Pallo ja naiste üldises paremusjärjestuses Kirke Liping.

Pallo pälvis Koorastes kindla esikoha võiduajaga 30 minutit ja 47 sekundit. Ta edestas Aivar Verit kolme minuti ja 12 sekundiga ning Ville Lipingut kolme minuti ja 52 sekundiga.

Naiste üldarvestuses oli kiireim Kirke Liping ajaga 40 minutit ja 42 sekundit. Talle järgnesid Kairit Veri (+1.16) ja Christine Teder (+3.12). Kokku sai põhidistantsil tulemuse kirja 23 triatleeti.

Võistkondlikuld oli parim tiim Pingviinid koosseisus Karin Aaviste, Veiko Aaviste ja Kert Aaviste (33.15), kes edestasid vaid kahe sekundiga tiimi Haaslava MTB koosseisus Anette Teder, Feeliks Teder ja Sander Teder. Kolmanda koha pälvis tiim Kapuuts koosseisus Sheryl Võsu, Jaan Võsu ja Martin Stserbakov (+0.36).

Lapsed ujusid 100 meetrit, sõitsid rattaga neli kilomeetrit ja ujusid ühe kilomeetri. Kuni kümneaastaste seas tegid võistluse kaasa Eliise Rannamets ja Rion Põder. 11-12-aastaste tüdrukute seas jõudsid kolme parema hulka Arabella Raie, Emily-Pärli Jaarats ja Lisanna Rannamets, sama vanade poiste hulgas aga Robert Raak, Sander Teder ja Mathias Tammekivi. 13-14-aastaste tüdrukute kiireimad olid Kirke Liping ja Miia Sipolainen, sama vanade poiste konkurentsis Roobert Teder, Steven Rannamets ja Simon Uibo.

Tulemused