IRONMAN Eesti võistluskeskus kolib!

IRONMAN Eesti võistluskeskus kolib
IRONMAN Eesti võistluskeskus kolib — FOTO: Kaupo Kalda

Viimased 5 aastat oleme IRONMAN Eesti sündmuseid korraldanud pealinnas. Esimesed aastad korraldasime võistlust südalinnas, Vabaduse väljakul ning seejärel jõudsime oma teekonnaga Noblessnerisse. Noblessner ja Lennusadam on meid hästi omaks võtnud , kuid aeg on liikuda edasi uutele jahimaadele, kirjutab IRONMAN Estonia oma Facebooki leheküljel.

Uueks võistluskeskuse asukohaks on Haabersti, Rocca al Mare keskus ja Unibet Arena esine ala, mis asub Harku järvest vaid 2km kaugusel.

Miks võistluskeskuse asukoht muutub?

Soovime pakkuda meie osalejatele logistiliselt mugavamaid võimalusi. Kõik võistlusega seonduv on käe-jala juures. Uuest keskusest asub lennujaam 10km kaugusel, kesklinn 7km kaugusel ning Harku järv on kõigest 2km võistluskeskusest.

Tallinna linna on suvel planeeritud trammitee ehitus, mis ületab ka meie võistlustrassi, lisaks on ehitustööd plaanis võistluskeskuse ümbruses: nii Lennusadama kõrval kui ka Patarei merekindluses. Arvestades tööde mahtu läheks meil seal kitsaks ning kannatada saaks ka ürituse visuaalne pool.

Uus võistluskeskus ja –maastik pakub osalejatele veelgi kiiremaid radu, sest ära jäävad tehnilised osad linnas. See on suurepäraseks võimaluseks isiklike rekordite püstitamiseks. Eriti, kuna toimumas on ka IRONMAN 70.3 Euroopa meistrivõistlused.

Kõike seda arvestades oleme leidnud siiski võimaluse linna piiridesse jääda ning Rocca al Mare keskus on selleks oma asukoha ja ruumi mõistes suurepärane koht, mis muudab ka linnaelanike liikumise IRONMANi nädala raames hõlpsamaks.

Soovime kõigile edu ettevalmistusel ning kohtumiseni Tallinnas 5.-6.august 2023!
IRONMAN Eesti tiim