Reklaam sulgub sekundi pärast

Gunnar Klettenberg võttis Poolas kaks võitu

Gunnar Klettenberg ja Jolanda autasustamisel
Gunnar Klettenberg ja Jolanda autasustamisel — FOTO: ratsaliit.ee

Möödunud nädalal võis meie takistussõitjaid näha nii Poolas kui ka Belgias ning kolmevõistlejaid Poolas ja Saksamaal. Igalt võistluselt nopiti ka auhinnalisi kohti. Gunnar Klettenberg sai Poolas, CSI BOGUSŁAWICE 2023, hobusel Jolanda lausa kaks võitu 135 cm ja 140 cm tasemel, kirjutab ratsaliit.ee.

„Jolanda oli esimene päev väga närviline ja ei pööranud hüpetele väga palju tähelepanu, aga ta on seda ennegi teinud ja ma ei lasknud ennast sellest heidutada. Teine ja kolmas päev tegi ta selle tasa ja tuli kaks esikohta,“ kommenteerib Gunnar oma sõite Jolandaga, kes on tema sõnul väga tugev just kiirusparkuurides.  Pühapäevases 140 cm parkuuris sai Gunnari esikoha kõrval samas sõidus 8. auhinnalise koha Lene Varula hobusel It's Me.

Reedeses 140 cm sõidus sai Gunnar Klettenberg oma hobuse Hunteriga 5. koha ja Mia-Marleen Lanno hobusel Haloubet 6. koha. 

Samuti saavutas Mia-Marleen oma hobuse Conkelkieferiga laupäeval toimunud 130 cm sõidus 8. auhinnalise koha. Veel näitas laupäeval head vormi Gunnar hobusel Hunter, kes said 145 cm sõidus 8. auhinnalise koha. 

Lisaks võistles Gunnar Poolas ka oma noorhobustega ning sai Evestaga 5–6-aastaste hobuste klassides 9. ja 10. koha ja hobusega San Sebastian samades sõitudes vastavalt 8. ja 11. koha. „Minu kaks noorhobust olid elus kuuendat korda võistlustel ja oma esimesel rahvusvahelisel võistlusel ning esime päev oli nende jaoks uus ja põnev ning ei õnnestunud puhtaid sõite sõita, aga teine ja kolmas päev hüppasid nad väga hästi,“ kiidab Gunnar oma noori. Juba järgmisel nädalal stardib Gunnar samuti Poolas, Lackis. 

Aga teistest tulemustest ka. Kolmevõistlejatest tegi tugeva hooaja avavõistluse tulemuse Kaire Kalm, kes saavutas Poolas, Sopotis, hobusel Cavalier CCI3*- L klassis 6. auhinnalise koha. Saksamaal võistelnud Camille Mahoni sai CCI1*-Intro klassis hobusel Orlymeja 8. auhinnalise koha.

Viimaks võis meie takistussõitjaid näha veel Belgias, Sentower Parkis, kus mitmeid auhinnalisi kohti said nii Mart-Sander Aarma kui ka Jüri Sokolovski ja Miia Varula.

Autor/allikas: ratsaliit.ee