Gert Maimre langes Eesti meistrivõistlustel konkurentsist juba enne play-offi

foto: Eesti Piljardiliit / Estonian Billiard Association Facebook

Eelmisel aastal Eesti MV finaalis mänginud (toona küll Rehepapile alla jäänud) piljardi Eesti koondislane Gert Maimre langes aasta tähtsaimal võistlusel üllatuslikult konkurentsist juba enne play-offi ning 16 parima hulka ei pääsenud, kirjutab Eesti Piljardiliit.

Miinusrigi finaalis tuli Maimre vastaseks praegustel Eesti meistrivõistlustel kahes formaadis juba kulla võitnud Mark Mägi kelle kindlat 8-1 paremust pidi Maimre tunnistama.

Gert Maimre saatis miinusringi Henrik-Johann Ligi, kes osales veel käesoleval hooajal piljardi Esiliiga võistlustel. Tulenevalt asjaolust, et Ligi teenis 93 osaleja konkurentsis Esiliiga hooaja üldvõidu, osaleb ta uuest aastast OlyBet piljardi Meistriliiga sarjas.

“Sellel aastal kahjuks nii hästi ei läinud kui eelmisel aastal. Aasta vältel on vorm olnud päris hea, aga nüüd Eesti MV ajal mentaalne pool lagunes koost”, ütles Maimre peale kaotust Mägile.

Mark Mägi sattus üllatuslikult miinusringi kui pidi tunnistama Eesti noortekoondislase Sander Kondi nappi 8-7 paremust.

Täna õhtul selguvad Tallinnas Hill Hill Piljardiklubis kaks finalisti, kes selgitavad homme ETV stuudios (ETV2 otse-eetris kell 19.30) 150 pealise publiku ees välja Eesti meistri 9-palli formaadis. Ülekannet kommenteerivad tugeva piljarditaustaga tehnoloogiaekspert Tanel Erm ning hetkel piljardispordiga võistlustasemel tegutsev laulja Margus Vaher.

Finaali saatejuht on alati särav Anu Säärits.
Finaliste autasustab Olümpiamängude medalimees Allar Levandi.