Endine kulturist Marek Kalmus vajab abi!

Marek Kalmus
Marek Kalmus — FOTO: Marek Kalmus Facebook (erakogu)

Öeldakse, et häda ajab härjagi kaevu ja see nn häda on minu puhul tõesti tänaseks juba tõesti suur. Nii kirjutab endine kulturist Marek Kalmus enda Facebooki leheküljel.

Ma ei ole kunagi midagi ise enda jaoks palunud. Olen teinud seda vaid enda tublimate ôpilaste heaks, et nende sporditeed tippu kergendada ja seda ka suutnud kuid tundub, et nüüd on aeg enda heaks, teid kôiki minu fb sôbrad ja tuttavad paluda.

Nimelt on kindalsti nii mônigi on taibanud pôen ma juba mônda aega rasket haigust mis on endisest minust jàtnud veel jàrgi vaid haleda varju.

Jah ma tean, kes seostab seda steroididega ( nende vôhiklikkus ) kes millega iganes kuid antud juhul on see elu ja surma küsimus minu jaoks.

Seega kallid sôbrad tuttavad ja muidu head inimesed, kui kellelgi on vàhegi vôimalik mind ükskôik mis summaga toetada siis minu tànu on piiritu.

Ravim mida meie haigekassa ei kompenseeri ja mida Euroopas ei tunnistata ega müüda, maksab terve raviperioodi ajaks kokku 6000.-
(Pool kuuri 3500 .-€)

Kuna ma ei saa füüsiliselt juba kolmandat kuud tööl kàia ( mààrati 100% töövôimetus) siis ilmselgelt selle 200.-€ kuus toetust on siinkohal pm lootusetu ja olematu.

Me igaüks tahame elada, elada tervena ja ma ise loodan, et vààrin veel ühte vôimalust kuna neid inimesi keda olen aastate jooksul aidanud on siiski vàga vàga palju ja neid vôiki ju olla tulevikus veel ja veelgi.

Ma siiralt, kogu südamest palun teid kellel teil on vôimalik toetada mind selle ravimi ostmisel. Àkki te saade mulle veel selle ühe vôimaluse kinkida, sest teha tahaks veel vàga palju siin maailmas.

Ette südamest tànades/ Marek Kalmus

Panen siia enda ema, swedpanga konto teile kes te tunnete, et tahate ja saate abiks olla:
Aili Kalmus
EE302200221053957992
( selgitusse : Marek Kalmuse ravitoetus )
Iga summa eest olen ma ääretult tànulik. Jumal ônnistagu teid kallid inimesed.