Reklaam sulgub sekundi pärast

Elina Tasase tiimiga liitus uus treener ja kolm uut klubikaaslast

WCC Team
WCC Team — FOTO: UCI

19-aastane Elina Tasane sõidab tänavu teist hooaega Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu loodud naiskonnas WCC Team, mida juhendab uuest aastast poolatar Anna Wiese, kirjutab Eesti Jalgratturite Liit.

Wiesel on huvitav taust – ta alustas oma karjääri baleriinina, seejärel hakkas võistlustantsu tegema, asutades oma tantsukooli ja alustades seal treenerina tööd. Seejärel leidis ta tee triatlonini, kus profina mitmeid aastaid võistles enne kui jalgrattaspordini jõudis. „Tüdrukud hakkavad tasapisi Šveitsi jõudma ning mul on võimalus nendega personaalselt kohtuda ja võistkondliku vaimu looma hakata. See on väga oluline, kuna me veedame üheskoos väga palju aega,“ ütles Wiese.

Eelmisest aastas jätkavad tiimis lisaks Tasasele Colombia rattur Natalia Franco, etiooplanna Selam Gerefiel, valgevenelanna Dziyana Lebedz, lõuna-aafriklanna Maude Elaine de Roux ja argentinlanna Luciana Roland. Uuteks tulijateks on poolatar Maja Wroblewska, ukrainlanna Anna Kolizhuk ja šveitslanna Jasmin Liechti.

Klubi esimesed võistlused on veebruari lõpus Belgias, kui asutakse starti Omloop van het Hagelandil ja Le Samyn des Damesil.