Eestlased jätkavad Euroopa Meistrivõistlustel medalilainel

vasakult paremale: Julia Kogan, Aleksandra Laer, Jelizaveta Ivanova
vasakult paremale: Julia Kogan, Aleksandra Laer, Jelizaveta Ivanova — FOTO: Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit

Käesoleval nädalavahetusel toimuvad Hispaanias, Santa Susannas Kulturismi ja Fitnessi Euroopa meistrivõistlused. Eesti koondis jätkab medalilainel ning tänasel võistluspäeval tõid meie fitmodelli võistlejad koju kaks medalit.

Julia Kogan võitis hõbemedali naiste master kategoorias ning Jelizaveta Ivanova võitis pronksmedali naiste arvestuse lategoorias kuni 168 cm.

Esimesel päeval võitsid Euroopa meistritiitli 3 Eesti koondislast: Nonna Prokopjuk, Elisabeth Atamanski ja Valeria Kopajeva. Lisaks võitis Elisabeth Atamanski  koos paarilise Hendrik Kalmega Fit-pair kategoorias pronksmedali.  Valeria Kopajeva sai Euroopa meistri tiitli juunioride artistic fitnessi kategoorias. Juunioride bikiinifitnessis ning naiste -172cm pikkuskategoorias võitis Valeria pronksi.  Maria Popova sai masters bikiinifitnessi 35-39 vanuseklassis hõbeda.