Eesti sportlased võitsid Põhja-Euroopa veteranide lauatennise meistrivõistlustel 12 kuldmedalit!

— FOTO: Eesti Lauatenniseliit

19.-21. aprillini Helsingis toimunud Põhja-Euroopa veteranide meistrivõisltustel lauatennises võitsid Eesti sportlased kokku 29 medalit, millest 12 olid kuldsed.

Kahekordsed kullavõitjad olid lisaks Eesti 2023. aasta veteransportlaseks valitud Kai Thornbeck´ile veel Elle Õun ja Rein Lindmäe. Kokku osales Põhja-Euroopa Lauatenniseliidu (NETU) korraldatud turniiril erinevates võistlusklassides 38 Eesti sportlast.

Kuldmedaliga naasesid Soomest veel Marek Viskman, Lauri Laane, Martin Pakk, Pille Veesaar, Reet Juurik ja Eva Hanni. Kahes võistlusklassis tuli Eestisse aga lausa kolmikvõit: 70+ vanuseklassi segapaarismängus saavutasid Elle Õuna ja Rein Lindmäe järel teise koha Heikki Sool koos lätlanna Vera Eriksonega ja kolmanda Eva Hanni ja Enn Hallik ning naiste 60+ paarismängus tulid Kai Thornbeck´i ja rootslanna Jette Vieg´i järel hõbedale Reet Juurik koos lätlanna Daina Rocane´iga ning pronksile Svea Onno koos rootslanna Lisbeth Oscarsson´iga.