Eesti saalihokikoondis lõpetas MM-finaalturniiri 9. kohaga, tänane võidukohtumine koondises jäi mängijana viimaseks kapten Roman Passile

Eesti meeskond lõpetas 16 koondise vahel peetud MM-finaalturniiri 9. kohaga. Saadi 5 võitu ja 1 kaotus, kuid see üks kaotus ei võimaldanud esikaheksasse pääseda, kirjutab Eesti Saalihoki Liit.

autor/allikas: Eesti Saalihoki Liit / Foto: IFF

Tänane kohamäng Taaniga oli äärmiselt tasavägine. Lõpuseis 5:4 ( 0:0,1:0, 4:4). Pärast 0:0 avakolmandikku läks Eesti teise kolmandiku keskel 1:0 juhtima. Kolmandal kolmandikul tuli väravaid rohkem ja lõppseis kujunes alles viimasel mänguminutil.
Mõlemalt poolekt tunnistati mängu parimateks väravavahid, kes tegid äärmiselt head tööd. Eesti poolelt siis Rainer Kalde.

Väljakumängijatest olid resultatiivsed Tanel Kasenurm (2+2), Ken Pähn (2+0), Patrik Kareliusson (1+0) ja Kaspar Kallion (0+1).

Tänane võidukohtumine koondises jäi mängijana viimaseks kapten Roman Passile, kes mängis koondises alates 2002. aastast 114 mängu, SUUR TÄNU, ROMMI!