Reklaam sulgub sekundi pärast

Eesti kurlingunaiskond pääses EMil lõppvooru

Kurling

Euroopa meistrivõistlustel kurlingus kindlustas Eesti naiskond koha võistluse lõppvoorus.  

Eesti kurlingunaiskond jätkas Euroopa meistrivõistlustel B-divisjonis võitude seeriat, alistades eile Belgia naiskonna kindla tulemusega 10:2. Kohtumine lõppes kuue mänguvooruga, peale neljandat vooru oli seis 8:0 Eesti kasuks. Pärastlõunases mängus alistasid eestlannad sama veenvalt ka Sloveenia esinduse, kohtumine lõppes tulemusega 10:2 ning kaheksandas voorus võitis Marie Kaldvee naiskond neli punkti.

Täna kohtub Eesti Leedu naiskonnaga, mõlemad võistkonnad on edasipääsu play-offi endale praeguseks juba kindlustanud. Lisaks on lõppvooru pääsenud ka Tšehhi naiskond, neljas edasipääseja selgub tänaste mängude tulemusel.

Eesti kurlingunaiskond võistleb EMil B-divisjonis ning eesmärgiks on jõuda kahe parima sekka, et tagada Eestile koht järgmisel aastal tugevaimas A-divisjonis.

Eesti kurlingumeeskond pidi eile tunnistama Iirimaa paremust 16:6, kuid õhtuses mängus alistas Slovakkia meeskonna tulemusega 6:4. Eesti meeskond asub B-divisjoni A-alagrupis ühe võidu ja viie kaotusega viimasel kohal.

Euroopa parimad võistkonnad meeste ja naiste kurlingus selguvad pühapäeval.

Eesti võistkondade mängude tulemusi saab jälgida siin