Eesti judokad võitsid US Openilt neli kuldmedalit

Maria Lavrinjova maadles kehakaalus kuni 48 kilogrammi ja alistas eelringides kindlalt ipponitega USA judokad Lucy Wieneri ja Ellianna Abbotti. Poolfinaalis oli Maria vastaseks Tabatha Thellaeche (USA), kelle ta alistas waza-ariga. Finaalkohtumine toimus aga eurooplaste vahel ja Maria võitis vastuheitega Stockholmist pärit Sofia Cordova’t.

Volodomõr Lavrinjov (-53 kg) alistas eelringides USA judokad Michael Krause (USA) ja Dominick Bonserio.
Poolfinaalis pidi alistas ta Skylor Chani (USA). Finaalis oli Volodomõri vastaseks Luka Tsikarichvili (USA), kes kahjuks maadles ebasportlikult, kuid olenemata sellest jätkas Lavrinjov puhast maadlust ning võitis matši kägistamistehnikaga.

Artak Azarumyan (-48 kg) võitis eelringides USA judokaid Jermiah Rodgersit ning Jaden Dixonit. Poolfinaalis võitis ta Azarumyan Sebastien Teran’i. Finaalkohtumine usaka Aiden Coheni vastu oli tasavägine, Azarumyan näitas vastasele aktiivset ja kindlat püstimaadlust, kuid vastane oli aktiivsem maasmaadluses. Azarumyan suutis kõik maasmaadluse rünnakud ära kaitsta ning võitis kohtumise lisaajal.

Veteranide vanuseklassis, kehakaalus kuni 81 kg võitis Ruslan Jakimov kuldmedali, alistades Joseph Pangia’t ja Gilberto Ayala’t.

Kõik võistelnud sportlased treenivad Audentese spordiklubis