Reklaam sulgub sekundi pärast

Birdie vaba ring tõi tabelis languse

Täna jätkusid Prantsusmaal naiste Euroopa meistrivõistlused, kus Eestit esindab sel aastal Anete Liis Adul. Avaringi 75 löögile tuli täna lisaks 80 lööki.

Kui eile sai Adul kirja kolm birdiet, siis täna paraku mitte ühtegi. Edetabelis tuli seetõttu loovutada päeva lõpuks 41 kohta. Tulemused

Teise päeva järel tõusis ainuliidriks Charlotte Heath, kes on mõlemal päeval kirja saanud 67 lööki. Homse ringi järel tehakse võistlusel ka cut ning neljandale päevale pääsevad vaid 60 paremat ja viigid.

Aduli kommentaar teisele ringile: „Tänane päev kahjuks nii hästi ei läinud kui eile, aga samas oli ka palju ilusat. Näiteks avalöögid olid väga head ja eksisin ainult kahel rajal fairwaylt välja. Lisaks suutsin kõigil neljal par3-l parid teha—sellega oli eile probleeme. Kahjuks ei saanud ma aga puttamisega hakkama. Tegin küll kaks kolme puti griini, mis ühel rajal oli 20+ ja teisel 30+ meetri pealt, aga ei löönud peaaegu ühtegi teist putti sisse. Selle tõttu ei saanud ma ka ühtegi birdiet, millest on ääretult kahju. Samas, see on igati tore ja kasulik kogemus, et sellel võistlusel osaleda saan üldse, seega proovin lihtsalt homme paremini ja naudin imelist väljakut“.