Reklaam sulgub sekundi pärast

A. Le Coq Arena võõrustab juunis suurkontserti

Pildil NOËPi möödunud suvel toimunud kontsert A. Le Coq Arenal
Pildil NOËPi möödunud suvel toimunud kontsert A. Le Coq Arenal — FOTO: Katariina Peetson/jalgpall.ee

Tunnustatud laulja ja räppar Max Korzh annab tänavu juunis kontserdi Eestis, mis toimub 29. juunil Tallinnas A. Le Coq Arenal.

Max Korzhi looming jõudis esmakordselt kuulajateni 2012. aastal, mil artist andis välja oma esimese sooloalbumi. Tema loomingut on iseloomustatud kui unikaalset ja tänapäevaselt nooruslikku, mis haarab oma lihtsusega. Kuulajate sõnul oskab Korzh laulusõnade kaudu anda edasi terve tunnetepaleti ja viia selle massidesse.

Korzhi populaarsust kinnitavad väljamüüdud kontserdid erinevates riikides. Tänavu suvel Prahas toimuva kontserdi 30 000 piletit müüdi välja vaid mõne päevaga. Mullu esines Korzh Riias. Ta on sage külaline nii Ameerika Ühendriikides kui ka erinevates Euroopa riikides.

Oma päritolumaal Valgevenes ja Venemaal on Korzh nn mustas nimekirjas, sest ta on sealsete režiimide vastane. Kui Venemaa alustas täiemahulist sõda Ukrainas, tegutses Korzh koheselt ja tühistas kõik esinemised Venemaal, avaldas toetust Ukrainale ning tuli välja selleteemalise lauluga. Tema sõnum on selge: õigus on Ukrainal, kes kaitseb oma kodu.

Tallinna kontserdil esitab Max Korzh oma parimaid hitte läbi aegade, mille sekka kuuleb ka uusi laule. Piletid tulevad müüki artisti ametlikul kodulehel www.maxkorzh.eu.

A. Le Coq Arena on suuri kontserte võõrustanud ka varasemalt: 2005. aastal esines staadionil Lenny Kravitz, kaks aastat hiljem astus üles ansambel Aerosmith ja möödunud aasta augustis armastatud kodumaine artist NOËP.