Uku Jürjendal
Uku Jürjendal — FOTO: Kuvatõmmis videost

Märtsi alguses osalesid kaheksa planeedi parimat raskekaalu kikkpoksijat turniiril, kus 500 000 dollari suuruse auhinna saamiseks pidid nad ühe öö jooksul võitma kolm matši.

9. märtsil toimunud GLORY Heavyweight Grand Prix raskekaalu turniiril Hollandis Arnhemis alistas hollandi võitleja Levi Rigtersi teises raundis nokaudiga Uku Jürjendali. Sellega sai eestlase turniir kohe veerandfinaalis läbi. Turniiri võitis lõpuks Rico Verhoeven, kes alistas finaalis Levi Rigtersi.

Kuidas nägi välja eestlase teekond kuu aega enne turniirini ja mida Uku enne seda tegi? Andrei Zevakin ja Robin Valting käisid Rumeenias, et vaadata kuidas Jürjendal andis viimase lihvi enne tippsündmust.

Vaata Levi Rigtersi ja Uku Jürjendali matši tipphetki eestikeelse kommentaariga: