Reklaam sulgub sekundi pärast

Viiekordne Euroopa meister Kevin Saar: Hea meel on teada anda, et minu sporditee jätkub ka uuel aastal!

Kevin Saar
Kevin Saar — FOTO: Igor Tseskidov

Viiekordne Euroopa meister Kevin Saar, kes eelmisel hooajal võistles esmakordselt Ameerikas Pro ATV Nationali meistrivõistlustel, jagas enda Facebookis postitust, kus teatab et tema sporditee jätkub ka tuleval aastal.

"Uus hooaeg ei ole enam kaugel ning hea meel on teada anda, et minu sporditee jätkub ka uuel aastal! Täpsemalt plaanidest juba peagi, seni aga tutvustan oma 2024. hooaja toetajaid ning sponsoreid, tänu kellele see kõik üldse võimalik on! Kui leidub inimesi/ettevõtteid, kes sooviksid samuti oma panuse anda, siis veel ei ole hilja meeskonnaga liituda - kõik on vägagi teretulnud!"

Esimesed toetajad, kellega koostöö uuel aastal jätkub:

Toetaja - Yamaha Keskus


Quadimaailmas hetkel vaieldamatult enamlevinud masin. Lisaks tehnikale leiad ka sõiduvarustust ning palju muud. Minu valik Yamaha Keskusest on Gaerne saapad!
www.yamahakeskus.ee

Toetaja - Veski Mati


Veski Mati põhitegevuseks on teraviljatoodete töötlemine, kuivainete pakendamine ja hulgimüük. Väga vajalik kütus sportlastele!
www.veskimati.ee

Toetaja - OÜ Hellar & Pojad


Veo- ja tõsteteenuste teostamine - keskmiste ja suuremahuliste kaupade transport. Hellar & Pojad valmistavad ka nisujahust magusaid kõrsikuid!
www.hellarjapojad.eu

Toetaja - TD&A MOTO


Ametlik edasimüüja mitmetele tootjatele, kes on spetsialiseerunud mootorratta tarvikutele ja varuosadele, samuti riietele ja turvavarustusele. Lätis tegutsev ettevõte, kuid omanikul on ka Eesti juuri ning räägib vabalt ka Eesti keelt!
www.tehnikasveikals.lv