Reklaam sulgub sekundi pärast

Video: Urvo Männama ja Risto Lepik stardivad Dakari rallil uue masinaga

Urvo Männama käis Namiibias testimas meie Dakar 2024 võistlustautot, milleks on Century Racing CR7.
Urvo Männama käis Namiibias testimas meie Dakar 2024 võistlustautot, milleks on Century Racing CR7. — FOTO: Kuvatõmmis videost

Eelmisel aastal Dakari rallil Toyota Hiluxiga debüteerinud Urvo Männama ja Risto Lepik on sellel korral starti minemas Dakari rallil Century Racing CR7-ga.

Kuigi pildil on auto uksel hetkel märgitud numbriks 267, siis stardijärjekorra muudatused on toonud meie tiimile parema positsiooni ning uueks numbriks saab 250.

Urvo Männama käis hiljuti Namiibias testimas Dakar 2024 võistlusautot, milleks on Century Racing CR7.

CR7 on Century Racing esimene nelikveoline Rally Raid sõiduk, mille projekteerimisega alustati puhtalt lehelt, et leida parim võimalik lahendus 4WD klassi jaoks.

CR6-T mudeliga, millega Urvo ja Risto sõitsid käesoleva aasta Rally du Maroc võistlusel seob uut autot tema süda - 2.9 liitrine Audi topeltturboga mootors.
Rally Raid Estonia meeskond on üks kahest, kes maailmas esimesena CR7-ga võistlema hakkab. Teise masinaga tuleb Dakar 2024 starti Lõuna-Aafrika Vabariigi off-road meister Brian Baragwanath, kelle parimad tulemused Dakaril on autode klassi 2022. aasta 14. koht ning Quadide arvestuse 3. koht aastast 2016.