Video: Maailmatasemel mototrial TRIXS juba sel laupäeval Saku Suurhallis

TRIXS Estonia korraldusmeeskonnal on hea meel pakkuda kõigile motospordihuvilistele meeldejäävat elamust osalemisest üritusel TRIXS 2022 Saku Suurhallis 29.10.2022, kirjutab msport.ee.

Tegemist on maailmatasemel mototriali võistluse ja show´ga.

Siit näete kiirülevaadet sündmusest: 

TRIXS meeskonna eesmärk on näidata ja propageerida jõudsalt kasvavat ning kaasahaaravat mototrialit, ala, mis on huvitav, turvaline, harrastajat distsiplineeriv ning väga palju kaasaandev meie igapäevasele liiklusturvalisusele, olgu sõiduvahendiks jalg – või mootorratas, mopeed või tõukeratas.

Sel laupäeval tulevad Saku Suurhallis stardijoonele 32-kordne maailmameister Toni Bou, maailma number kaks ja Bou suurim rivaal Adam Raga ning Jaime Busto Hispaaniast. Lisaks saab näha veel Jaapanist pärit hullumeelset Takahisha Fujinamit, parimat Itaalia esindajat Matteo Grattarolat ning Norra esimest X-Triali sõitjat Sondre Hagat.

3-tunnise võistluse käigus näeb publik täiesti võimatuna näivate katsete läbimist. Õnnestumisi, ebaõnnestumisi, valgusshowd, esinejaid, võistluseid publikule ja palju ägedat meelelahutust, mis ei jäta kedagi külmaks. Seega sobib võistlusele tulla kogu perega, sest meeldejääv õhtu on garanteeritud kõigile ja igale vanusegrupile.

Piletit saab osta Piletilevist