Video: Kulbilohus täna kokkupõrgetest puudust ei ole

Krosskart 125 avarii
Krosskart 125 avarii — FOTO: Kuvatõmmis videost

Rallikrossi Eesti meistrivõistluste teine etapp sõidetakse täna Elva lähedal Kulbilohu rajal. Eelsõitudes on jagunud erinevaid kokkupõrkeid ja olemata pole jäänud ka üle katuse keeramised.

Krosskart 125 eelsõidu katus: Video Rallikross Facebook

 

Sergei Bronski karmi avarii: Video Rallikross Facebook

 

Veel mõned rammimised eelsõitudest: Videod Rallikross Facebook

 

ENNE VÕISTLUST:

“Stardisirge on saanud täiesti uue katte, samuti on laiendatud väljasõidualasid, ohtlikes kohtades asendab betoonpiirdeid muldvall,” kirjeldas muutusi EAL rallikrossikomitee esimees Mati Kask. “Rada loob kõik eeldused põnevaks võidusõiduks.”

Kulbilohu rallikrossile registreerus 69 võistlejat. “Stardis on näiteks ka RallyX Nordicul edukalt esinenud Maiko Tamm, samuti paljud teised kiired sõitjad. Nii et võistlus tuleb kindlasti huvitav.”

Esimene eelsõiduvoor algab Kulbilohus Penetroni auhindadele toimuval võistlusel kell 10.15. “Kui see tundub mõnele pealtvaatajale liiga vara, siis vabalt või tulla kohale ka kella 12-ks. Kõiki eelsõite küll sel juhul jälgida ei saa, kuid elamusterohke päev tuleb ikka, sest kolmandat eelsõiduvooru, poolfinaale ja finaale näeb kindlasti,” sõnas Kask.

Rallikrossi Eesti meistrivõistlused koosnevad kuuest etapist. Esimene sõideti aprilli lõpus Raassilla rajal, laupäevasele Kulbilohu etapile järgneb 3. juunil võistlus Missos.