Reklaam sulgub sekundi pärast

Video: Eestlased käisid Dakari rallil kolm korda üle katuse

Urvo Männama ja Risto Lepiku Toyota Hilux peale avariid
Urvo Männama ja Risto Lepiku Toyota Hilux — FOTO: Kuvatõmmis videost

Eestlased Urvo Männama ja Risto Lepik käisid Dakari kõrberalli seitsmendal etapil oma Toyota Hiluxiga kolm korda üle katuse.

Dakar Rally Team Estonia kirjutab enda Facebooki leheküljel:

Dakari seitsmes päev ja see lõppes telklaagris. Just nii! Kõik magavad täna öösel telgis, Sebastien Loeb, Urvo, Risto, Toomas, Mart, kõik autode klasside sõitjad.

Tsiklimehed said täna vaba päeva.

Ilmaolude tõttu tegid korraldajad muudatusi ja katse järel oli autodel remote service, peale mida liikusid nad edasi oma ööbimispaika. Et homme hommikul veel korra enne puhkepäeva katsele minna.

Urvo ja Risto said Dakari kogu raha eest. Katsel koht 32, aga ka kolmekordne katus. Au ja kiirus mehaanikutele, kes Hiluxi taas visuaalselt atraktiivseks tegid ja muus osas masina kahe tunniga üle käisid.

Vaata, kuidas eestlased "üle kuudi käisid" ja mida ise asjast arvasid:

 

Tom ja Mart (Toomas Triisa ja Mart Meeru) võtsid tänast päeva rahulikumalt ning lõpetasid selle 13. kohal. Sama koha peal ollakse ka üldtabelis. T4 klass on üldiselt ilma suuremate kadudetta. Startis 45 ekipaaži ning hetkel on neid rajal 43. Nii mõnigi konkurent on püütavas kauguses. Kokku on meie meestel seljataga veidi alla 36 tunni võidusõitu.