Reklaam sulgub sekundi pärast

Vägev! Rootsi MM-rallil on stardis neli Eesti sõitjat

Egon Kaur
Egon Kaur — FOTO: Taneli Niinimäki

Täna avaldati autoralli MM-sarja teise etapi (Rootsi ralli) stardinimekiri, kust leiab lausa neli Eesti sõitjat.

Rootsi talveralli sõidetakse 9.-12. veebruaril. Eestlastest tulevad sõitjatena starti Ott Tänak (M-Sport Ford, Rally1), Egon Kaur (Škoda, Rally2), Georg Linnamäe (Hyundai, Rally2) ning eelmise hooaja juunioride maailmameister Robert Virves (M-Sport Ford, Rally2).

Rootsi ralli stardinimekirja näeb SIIT

Oma osalemist Rootsi rallil kinnitas täna ka Egon Kaur:

"Meil on suur rõõm teatada, et tänu Rautio, Gustaf Tallinn, Hansavest Finland, Provintsi Transport, Laduks ning paljude teiste abile on ka meie startimine Rootsis võimalikuks saanud. Käimas on endiselt veel aktiivsed otsingud paari lisatoetaja leidmiseks, et saaks tehtud ka piisavalt hea ettevalmistus korralike testide näol.
Kuna meie esialgne idee sõita Rootsis Pologa kätkes endas riski seoses võistlusauto osalemisega Rootsile eelnevalt nädalavahetusel, osaleme seekord ToppCarsi poolt ettevalmistatud Škoda Fabia Rally2 Evo võistlusautoga. Auto ja meeskond on meile tuttavad 2020 Rally Estonialt."


"Uuel aastal võtab kaardilugeja istmel koha sisse Jakko Viilo, kellega koos on juba ühiselt erinevaid trenne tehtud ning ühtlasi tehakse aktiivselt koostööd ka eelarve leidmisega. Võistlusele eelnevatel nädalatel on plaanis veel mitmed legendi- kui ka sõidutrennid, et saada maksimaalne valmisolek äärmiselt tiheda konkurentsiga võistluseks."