Reklaam sulgub sekundi pärast

Selgusid külgvankrite Rahvuste krossi koondise liikmed

2022 hooaja Rahvuste kross külgvankritele toimub 24.-25. septembril Tšehhis, Kramolini motokeskuses. Sidecar Team Estonia ridades esindavad Eestit seekord Kert Varik ja Lari Kunnas, Gert Gordejev ja Kaspars Stupelis ning Tanel Reesna ja Sten Niitsoo.

Varik liigub sel aastal oma kümnenda Eesti meistritiitli suunas. Lisaks on ta käimasoleva MM-sarja liider. Kramolinis saavutas ta 2018. aastal oma esimese MM-poodiumi.

“Rada on seal võimas, kõva pinnas ning allahüpped tekitavad sama tunde nagu alla kukkumine, tuleb enne maandumist munad pihku haarata. Selle koosseisuga läheme ainult poodiumikohta koju tooma.”

Gordejev / Stupelis on kestva hooaja jaoks korralikult valmistunud, kolm korda on käidud Itaalias treeninglaagris, kus on olnud võimalus treenida koos Eesti esipaari Varik / Kunnasega.

Varasemalt on Gordejev käinud koondisega väljas 2015. aastal Saksamaal, kus saavutati viies koht ning 2019. aastal, kui tulemuseks oli ülikõrge teine koht. Seekond minnakse kulla järgi.

Tanel Reesna läheb Eesti koondisega välja teist korda. Vorm on mehel hea ning koos oma paarimehe Sten Niitsooga on sel hooajal MM-sarjas suudetud sõita top 15 kohtadele. Plaanis on ka kaks viimast MM-etappi kaasa sõita ning sealt suure hooga Rahvuste krossile peale minna.

Külgvankrite rahvuskoondise manager on Margo Sonn.

Rohkem infot koondise kohta leiab koondise kodulehelt: