Reklaam sulgub sekundi pärast

Ragnar Veerus oli Rotaxi Grand Finalsi kvalifikatsioonis teine

Ragnar Veeraus
Ragnar Veeraus — FOTO: Hellofoto

Ragnar Veerus näitas Bahreinis Rotaxi Grand Finalsi kvalifikatsioonis oma grupi kiireimat aega. Kokkuvõttes andis see teise koha.

Grand Finalsil sõideti eile kvalifikatsioonid ja esimesed eelsõidud. Parimas hoos oli DD2 klassis võistlev Ragnar Veerus, kes võitis oma kvalifikatsiooni grupi. B-grupis edestas tema parimat ringiaega itaallane Leonardo Baccaglini, kindlustades sellega parima stardikoha. Veerus startis esimeses eelsõidus teiselt kohalt ning vajus välisrajalt startides neljandaks. Seejärel sõitis mitu parimat ringiaega, möödus kahest konkurendist ja lõpetas Baccaglini järel teisena. Neljapäeval alustab Veerus kõiki eelsõite esikohalt. 

Nikita Ljubimov ei saanud Minimaxi kvalifikatsioonis puhast ringiaega ja pidi kolme kiirema ringi jooksul tegema üheksa möödasõitu. Trennides suurepärast tempot näidanud eestlane lõpetas 22. kohaga. Õhtuses eelsõidus tegi Ljubimov aga 9-kohalise tõusu, kerkides esikolmikusse. 

Paul Hamburg näitas seeniori ajasõidus 28. aega. Esimeses eelsõidus lõpetas Hamburg 13. kohaga. Oliver Kurg sai samas klassis kirja 48. aja ja esimesest eelsõidust 27. koha.

Grand Finalil debüteeriv Marko Leotoots sai juniori kvalifikatsioonis 61. aja. Esimeses eelsõidus tõusis ta 5 koha võrra 26. positsioonile. 

Vahendas, autosport.ee