Raassilla uue raja võistlusele registreerus üle 200 sõitja

Raassilla rada septembri keskel. Foto: Pille Russi

Laupäeval ja pühapäeval Raassilla uuel rajal toimuvale krossi- ja sprindivõistlusele registreerus 218 sõitjat, kirjutab uus. autosport.ee.

“Ilmselt oleks osalejaid tulnud veelgi rohkem, aga pidime registreerimise varem sulgema. Sügisene päev on lühike ja suurema hulga sõitjatega poleks me valgesse aega ära mahtunud,” rääkis võistluse direktor ja raja eestvedaja Peeter Peek. “Suur huvi on igati ootuspärane, pakub ju nädalavahetuse võistlus suurepärast võimalust raja proovimiseks.”

Viimase aja töödest rajal tõi Peek välja rajale sissesõidutee katmise kõvakattega. “Rada on joonitud, paigaldatud stardifoor, lähipäeval saavad ehitajad majakarbi kinni.”

Siiski paluvad korraldajad pealtvaatajatel arvestada, et haljastustööd ei ole veel lõpetatud. “Matkasaabas on parim jalanõuvalik. Mingit porivälja ei ole, kuid muru ei ole veel juurdunud. Vaade rajale on hea,” lisas Peek.

Laupäeval, 15. oktoobril algusega kell 9.50 on kavas krossiklasside sõidud, pühapäeval, 16. oktoobril kell 10.00 sprindid. Võistlus on Tarvastu karikasarja etapiks.