Reklaam sulgub sekundi pärast

Kevin Saare hooaja algus Ameerikas ebaõnnestus kukkumise tõttu

Kevin Saar
Kevin Saar — FOTO: Tremellen Media House

5. märtsil sai Daytona ringrajal alguse uus ATV Pro motokrossi hooaeg. Oma teist hooaega Ameerikas alustas ka Kevin Saar. Saar oli avaetapi finaalsõidus tegemas korralikku tulemust, kuid kukkumine röövis hea koha.

Saar alustas hooaja esimest etappi kvalifikatsiooni 11. kohaga. Parimat ringiaega näitas eelmise hooaja valitseja Joel Hetrick, kellele Kevin kaotas kolme sekundiga. Eelsõidus Saare start kõige paremini ei õnnestunud ja 9 sõitja seas võttis ta sisse 7. koha. Sõidu jooksul näitas Kevin head kiirust ja füüsilist vormi ning tal õnnestus lõpuks viiendaks tõusta.

Finaalis suutis Saar väga hea stardi teha ning avaringil oli ta viiendal kohal. Üsna kiirelt aga suutsid mitu konkurenti meie mehest mööduda ja Saar langes kaheksandale kohale. Sõidu keskel pääses Kevinist mööda ka Jeffrey Rastrelli ning meie mees jätkas üheksandana. Kui võistlussõit hakkas keskpaika jõudma kukkus Kevin väga õnnetult ja jäi pikaks ajaks raja äärde. Ligi kümme minutit hiljem suutis Saar nii palju taastuda, et ta suutis taas tsikli selga minna ning süitu jätkata, kuid 17. kohast paremat enam püüda polnud võimalik. Hooaega alustas võidukalt Hetrick, talle järgnesid Bryce Ford ja Brandon Hoag.

Kalendrisse tuleb nüüd kuuajaline paus ja hooaja teine etapp sõidetakse aprilli alguses Undergroundi krossirajal.