Reklaam sulgub sekundi pärast

Noored Roolis Cupella Cup sarja kolmas etapp kolib Saaremaalt mandrile

Kui algselt oli Noored Roolis sarja järgmine etapp planeeritud toimuma Saaremaal, siis nüüdseks on selgunud, et sari siiski jätkab mandril ning järgmine etapp toimub samal kuupäeval, 7. augustil Põltsamaa kardirajal.

Foto: Marleen Maask

Üks sarja korraldajatest, Kristo Aroella sõnas muudatusi kokkuvõttes, et ühe olulise põhjuse saarelt mandrile kolimiseks andis Rally Estonia EXPO-l saadud tagasiside järgmise etapi asukoha kauguse kohta.

„Noored Roolis osales koostöös EAL-ga Rally Estonia EXPO-l. Sealt saime palju tagasisidet, millised küsimused sarja osas inimestel tekivad. Küsimused jagunesid suuresti kaheks: kellele on see sari mõeldud ja milline peab olema eelnev kogemus. Kuna järgmine etapp oli planeeritud Saaremaale ja paljude jaoks on see liiga kaugel, siis otsustasime, et teeme kalendris muudatuse ja toome etapi siiski mandrile.“

Noored Roolis Cupella Cup järgmine etapp sõidetakse seega Saaremaa asemel hoopiski Põltsamaal Kuningamäe kardirajal 7. augustil. Võistluspaik asub Eesti keskel ning loodetavasti annab see võimaluse paljudele uutele võistlejatele. Ka sarja neljas etapp on planeeritud toimuma samas asukohas, järgnevad võistlused LaitseRallyPark´is ja Lange Motokeskuses. Täpsemad kuupäevad järgmisteks etappideks on korraldajatel hetkel veel arutlusel.