Nädalavahetus autospordis: võistlusi üle Eesti offroadist ringrajasõiduni

Rallihooaeg jätkub Paide ralliga. Foto: Pille Russi

Eestis on tulemas taas tihe autospordinädalavahetus, meistrivõistluste punktid on mängus rallis, maastiku- ja ringrajasõidus ning autokrossis, kirjutab uus.autosport.ee.

Autoralli Terminal Oil Eesti meistrivõistlused jätkuvad täna/reedel ja laupäeval sõidetava Paide ralliga. Võistlust on võimalik jälgida nii kohapeal kui otseülekannete vahendusel. Täna kell 17.43 algavat linnakatset näitab EAL Youtube´i kanal EAL TV.

Maastikusõidu Eesti meistri- ja karikavõistlused jätkuvad Läänemaa Panga külas võistlusega Ridala Offroad Vaga Vesi. Täna kell 17.00 algavad ajasõidud, homme on võistluste algus kell 9.30 ja pühapäeval 9.00.

Autokrossi Liqui Moly Eesti meistrivõistluste etapp sõidetakse pühapäeval Matsi rajal Võrumaal. Kontrollsõidud algavad kell 11.45 ja finaalid 12.45.

Pühapäeval Porsche Ringil superkossihooaja lõpetav võistlus on ühtlasi ringrajasõidu Eesti meistrivõistluste etapp ajaloolistele vormelitele. Võistlussõidud algavad kell 12.00.

Laupäeval toimub Porsche Ringil kardispordi Postimees Spordi karikavõistluste etapp. Eelsõidud algavad kell 12.15, finaalid 14.35.

Täna kella 17.00-ni on avatud e-autospordi Eesti meistrivõistluste T&K Stagetech ralli rada Tšiili virtuaalteedel.

Mattias Vahtel, Ruben Volt ja Antti Rammo osalevad ringrajasõidu Itaalia meistrivõistluste etapil Vallelunga rajal. TCR Italy kvalifikatsioon on kavas laupäeval kell 11.55 (siin ja edaspidi Eesti aeg), esimene võistlussõit algab kell 18.30. Teine sõit toimub pühapäeval kell 10.50. Otseülekannet vahendab kodulehekülg.

Rallikrossi MM-punktidele võisteldakse Portugalis. Võistlust näitab RX+ All Live.