Nädalavahetus autospordis: maastikusõit, kross, rahvasprint ja uue raja esimene proov

Maastikusõitjate hooaeg jätkub MudEst-iga. Foto: Urve Paas

Nädalavahetus tuleb kohalikus autospordis tihe, võisteldakse maastikusõidus, rahvasprindis, autokrossis ja Raassilla uus rada saab esimesed tuleristsed, kirjutab uus.autosport.ee.

Eesti meistrivõistluste punktid on mängus homme/laupäeval Tapal toimuval autokrossil. Liqui Moly Eesti meistrivõistluste viimase etapi kontrollsõidud algavad kell 11.15 ja finaalid 12.45.

Rahvasprindi EAL karikavõistluste viimane etapp sõidetakse laupäeval Vasalemmas. Esimene auto stardib kell 12.00.

EAL Eesti 4×4 Off-Road karika- ja superkarikavõistluste etapp MudEst sõidetakse Ida-Virumaal keskusega Alutaguse puhke- ja spordikeskuses. Võistluse avamine on täna/reedel kell 19.00, finiš suletakse laupäeval kell 22.00.

Tarvastu karikasarja viies etapp Raassilla rajal on ühtlasi uue mootorispordikompleksi katsevõistluseks. Laupäeval kell 9.50 alustavad võistlust krossiklassid, pühapäeval kell 10.00 algab sprint.

Formula Regional European Championship by Alpine sari, kus eestlastest osaleb Paul Aron, jätkub üheksanda etapiga Barcelonas. Laupäeval on kvalifikatsioon kavas kell 10.00 (Eesti aeg siin ja edaspidi) ja võistlus 14.05, pühapäeval on kellaajad vastavalt 10.40 ning 17.25. Ülekannet vahendab kodulehekülg.