Nädalavahetus autospordis: Kehala rahvaralli, e-sport, MM-ralli

Ott Tänak
Ott Tänak — FOTO: Scanpix

Nädalavahetusel sõidetakse Eestis rahvarallit ja võisteldakse e-spordis, MM-punktid on mängus rallis ja vormel 1-s.

Laupäeval, 28. oktoobril toimuv Kehala rahvaralli lõpetab noorteralli Eesti meistrivõistluste ja rahvaralli EAL karikavõistluste hooaja. Publikul on võistlust väga mugav jälgida, sest enamik (va kaks) lisakatseid sõidetakse Kehala autospordikompleksis. Start antakse kell 8.40 Kehalast ja finiš on samas kell 17.47. Võistlejaid ootavad ees sõidutehniliselt nõudlikud katsed. Praktiliselt poolelt palub korraldaja kindlasti kaasa võtta sularaha, sest kaardimaksevõimalus kohapeal puudub.

E-autospordis lõpeb täna/reedel ralli Eesti meistrivõistluste etapp Saksamaa teedel. Ringarajasõidu EST1 Racing F4-meistrisari jätkub pühapäeval Watkins Gleni rajal.

Autoralli MM-punktid on mängus neljapäeval alanud ja reedel lõppeval Kesk-Euroopa rallil, kus eestlastest osalevad Ott Tänak / Martin Järveoja (Ford Puma Rally1) ning Georg Linnamäe (Hyundai i20 N Rally2). Võistlust on võimalik jälgida TV3 kanalite vahendusel.

Imolas sõidetakse laupäeval ja pühapäeval ringrajasõidu Itaalia meistrivõistluste viimane etapp, kus TCR-klassis osaleb eestlastest Ruben Volt. Otseülekannet vahendab kodulehekülg.

Vormel 1 MM-jätkub Mehhikos. Kvalifikatsioon on kavas laupäeval südaööl (siin ja edaspidi Eesti aeg) ja võistlus pühapäeval kell 22.00. 

Vahendas, autosport.ee