Reklaam sulgub sekundi pärast

Nädalavahetus autospordis: Eestis toimub võistlusi kardispordist kiirenduseni; eestlaste välisstardid

Nädalavahetusel jätkuvad kardispordi Eesti meistrivõistlused
Nädalavahetusel jätkuvad kardispordi Eesti meistrivõistlused — FOTO: Pille Russi

Nädalavahetusel on Eesti meistrivõistluste punktid mängus kardispordis, kuid võisteldakse veel rahvasprindis ja -krossis ning kiirendusspordis. Mitmed eestlased stardivad välismaal.

Kardispordi Eesti meistrivõistluste kolmas etapp sõidetakse Rapla kardirajal. CIK-FIA klasside ajasõit ja esimene eelsõit toimuvad reedel algusega kell 17.40. Laupäeval algavad ajasõidud kell 10.20. Samal kellaajal algab ka otseülekanne EAL Youtube´i kanalis.

Rahvasprindi EAL karikavõistlused jätkuvad laupäeval Green Pro Antsla linna rahvasprindiga. Antsla tänavarajal toimuvale võistlusele stardib esimene auto kell 11.00.

Rahvakrossi ja -sprindi Piiroja ja Lõuna-Eesti Karika etapp sõidetakse pühapäeval Piiroja rajal algusega kell 9.45.

Reedest pühapäevani Haapsalus toimuva American Beauty Car Show raames peetakse ka kiirendusvõistlust. Võistlus toimub pühapäeval algusega kell 12.00 Kiltsi lennuväljal.

Ajaloolised vormelid võistlevad Eesti karikavõistluste punktidele laupäeval Riias Bikernieki rajal. Esimene võistlussõit algab kell 13.20.

ADAC GT Masters sari, kus eestlastest osaleb Ralf Aron jätkub laupäeval ja pühapäeval Nürburgringil. Ülekandeinfo on avaldatud kodulehel.

Kestvussõitude sarja European Le Mans Series etapp sõidetakse Le Castellet´ rajal Prantsusmaal, kus Proton Racingu koosseisus sõidab Martin Rump. Nelja tunni sõit algab pühapäeval kell 11.30. Võistluse ülekandeinfo on avaldatud kodulehel.

Kardispordi Champions of Future sarja etapile Itaalias Cremona rajal on Eesti sõitjatest registreerunud Meryl Peldes (klass OK Junior) ja Mark Dubnitski (OK). Võistlus kestab pühapäevani, detailne ajakava ja ülekandeinfo on avaldatud kodulehel.