Reklaam sulgub sekundi pärast

Eesti motospordi fännid saavad järgmised kolm aastat MXGP ülekandeid nautida! 

Eesti motospordi fännid saavad järgmised kolm aastat MXGP ülekandeid nautida!
Eesti motospordi fännid saavad järgmised kolm aastat MXGP ülekandeid nautida! — FOTO: Scanpix

Infront Moto Racing ja TV3 Grupp sõlmisid lepingu, mis annab TV3 Grupile loa kajastada FIM motokrossi maailmameistrivõistluste otseülekandeid veel kolm aastat.

Go3 televisioon kajastab kogu MXGP hooaja otseülekandes ja kohalike kommentaaridega nii Eestis, Lätis kui ka Leedus. See on suurepärane uudis Baltikumi sõitjate fännidele, sest hooajal võtavad osa endine MX2 maailmameister Pauls Jonass ja tulevased staarid, vennad Janis ja Karlis Reisulis.

"Infront Moto Racingul on hea meel jätkata koostööd TV3 Grupiga veel järgmised kolm aastat ning me jätkame spordiala suurepärase kajastuse pakkumist. See on väga positiivne uudis kõigile MXGP fännidele Baltikumis ja spordile üldiselt," ütles Infront Moto Racingu tegevjuht David Luongo.

"Aastate jooksul on Go3 Sport muutunud motokrossihooajal MXGP fännide koduks, kui Baltikumi vaatajad saavad jälgida otseülekandeid ja elada kaasa oma lemmiksõitjatele, sealhulgas ka Baltikumi parimatele. Meil on hea meel, et sõlmides uue mitmeaastase lepingu, saame ka edaspidi olla see ühenduslüli fännide ja MXGP vahel," ütles TV3 Grupi spordijuht Raimonds Zeps.

Go3 Sport pakub tippspordi ülekandeid nagu UEFA Meistrite ja UEFA Euroopa liiga, Inglismaa Premier League, La Liga, Ligue 1, Itaalia Serie A, NBA, Euroliiga, EuroCup, ACB liiga, UFC, Glory, NHL, ATP tennis, WRC, NCAA, korvpalli Meistrite liiga, Betsafe-LKL, FIBA rahvusmeeskondade võistlused, ERC, Moto GP, MXGP, Extreme E ja paljud muud.