Laupäeval toimub Valgas Hard Enduro Eesti MV teine etapp

Foto: msport.ee

Laupäeval, 15. oktoobril toimub Valgas Carma Motoklubi poolt korraldatav endurovõistlus Enduro- magnifico. Sel korral on tegemist ka Hard Enduro sarja 2. EMV ja KV etapiga, kirjutab msport.ee.

Korraldajad on kõvasti vaeva näinud, et olemasolevat maastikku täiel määral ära kasutada ning pakkuda sõitjatele hea rada ning võistluskogemus. Maastik on vahelduv, rajalt leiab nii mõnusat männimetsa, liivalõike, pehmet muda, tõuse, laskumisi ning palju muud põnevat.

Võistlejad saavad valida 5 erineva klassi vahel (Gold, Silver, Bronze, Iron ning TET). Korraldajad on püüdnud igale klassile nende raskusastmele sobivaid rajalõike luua. „Loodame, et rada on Gold, Silver ja Bronze klassile piisavalt raske ehk Hard Enduro nime vääriv ja Iron ning TET klassile piisavalt läbitav ja mõnusat emotsiooni pakkuv,“ ütles rajameister Edgar Toots Carma motoklubist. „Kindel on see, et rajal on kõigile sobivaid sektsioone ja samuti neid kohti, kus tuleb kõvasti vaeva näha, see aga ju Hard Enduro eesmärk ongi,“ lisas ta.

Eelregistreerimise viimane kuupäev on 13.10 kell 16.00. Info võistluste kohta on leitav: https://msport.ee/events/hard-enduro-emv-ii-etapp-2022-enduro-magnifico/ ning kõige operatiivsem info FB ürituse lehel

Võistluse järgselt toimub Carma motoklubis ka pidu, kuhu kõik võistlejad ja nende toetajad on oodatud. Peo info