Kukkumine jättis Kevin Saare ATV Pro Motocross sarja teisel etapil esikümnest välja

Kevin Saar
Kevin Saar — FOTO: Kevin Saar #311 Facebook (ERAKOGU)

Nädalvahetusel toimus Gatorbacki krossirajal ATV Motocross Nationali teine etapp. Kui avaetapil Daytonas õnnestus Kevin Saarel ennast esikümnesse murda, siis teisel etapil koges ta ebaõnne ning lõpuks tuli leppida 12. kohaga, kirjutab msport.ee.

Kvalifikatsioonis sai Saar kirja korraliku kaheksanda aja. Avasõitu alustas Saar 13. kohalt. Esimese viie ringiga suutis Kevin kümnendale kohale tõusta ja sellel positsioonil tuli ta ka finishisse. Esikoha teenis Bryce Ford, teine oli Jeffrey Rastrelli ja kolmas Zack Decker.

Teine sõit algas Saarel veelgi kehvemini, tema ees toimus avaringil kukkumine ja sealt ei pääsenud ka Kevin läbi. Ta kukkus ning sõitu tuli alustada viimaste seast ning juba suure kaotusega teistele. Kevin siiski jätkas sõitu ning suutis lõpuks 15. kohal lõpetada. Esikoha teenis Joel Hetrick, teine oli Ford ja kolmas Rastrelli.

Etapi kokkuvõttes tuli Saar 12. kohale. Etapivõidu teenis Ford, teine oli Rastrelli ja kolmas Hetrick.

Kahjuks vigastas Kevin kukkumise tagajärjel oma selga ja hiljem kontrollis selgus, et seljalülis L3 on murd. Soovime kiiret paranemist Kevinile ja loodame, et ta saab peagi rajale naasta.

 

Kolmas etapp toimub 8-10. aprillil Undergroundi krossirajal.